Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Recenze - Ochlazovač vzduchu Klarstein Skyscraper

Ochlazovač Vzduchu Klarstein Skyscraper

Klarstein Skyscraper Ice kombinuje funkce ventilátoru, čističky vzduchu a ochlazovače vzduchu se zvlhčováním vzduchu. Ventilátor má průtok vzduchu 210 m3 za hodinu ve třech rychlostech. Při funkci chlazení vzduchu se voda odpařuje z 6litrové nádrže přes voštinový filtr. Tímto způsobem ochlazovač vzduchu odebírá teplo ze vzduchu, který jím proudí. K dispozici jsou dvě vyměnitelné chladicí baterie pro nádrž na vodu, které dále snižují teplotu. V zimě lze zvlhčovač použít pro suchý topný vzduch. Podle výrobce vertikální a horizontální oscilace umožňuje proudění vzduchu k několika osobám v místnosti. Integrovaný ionizátor má ze vzduchu odstraňovat pachy a prachové částice.

Ochlazovač vzduchu má provozní režimy Přírodní vánek, Normální a Noc. V přírodním režimu se zvyšující a snižující se rychlost ventilátoru podle výrobce podobá přirozenému větru. Noční režim funguje stejně jako přirozený režim s tím rozdílem, že se rychlost plynule snižuje, dokud se nevypne. Kromě toho lze každou půlhodinu nastavit časovač až na 7,5 hodiny.

Provozní hluk tohoto ochlazovače vzduchu je maximálně 55 decibelů a spotřeba energie je 30 wattů. Na horní straně přístroje se nachází ukazatel hladiny vody a displej s ovládacím panelem. Věžový ventilátor je vysoký přibližně jeden metr a podle výrobce se vizuálně hodí do každé místnosti. Délka kabelu 1,75 metru má zajistit pohodlný dosah a hmotnost 6 kilogramů snadnou přepravu. Díky podlahovým kolečkům se ochlazovač vzduchu údajně snadno přemisťuje.